KONST / Litografier / Färglitografi 13442306
nr 1344 2306
Lisa Bengtsson
(f. 1981), Sverige
Färglitografi, Kroppar. Signerad, numrerad 57/127. Motivet: 47x64 cm
Lisa Bengtsson, svensk bildkonstnär född 1981.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:18:51
500 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)